thinspiration
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We're like one big family <3
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Zelenjava s tofujem

Go down 
AvtorSporočilo
Eve

Eve


Število prispevkov : 1845

Zelenjava s tofujem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zelenjava s tofujem   Zelenjava s tofujem EmptySob 02 Jun 2012, 07:53

Ena mojih naj jedi I love you

Sestavine:
- paradižnik
- čebula
- bučka ali kumarica
- tofu

Zelenjavo in tofu vse razrežeš na male koščke in za par minut popražiš na olju. In je narejeno Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Zelenjava s tofujem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zelenjava s tofujem   Zelenjava s tofujem EmptySre 13 Jun 2012, 15:09

Zveni njami...js tko nekak nardim zelenjavna nabodala...sam da dam bučko, malancano, papriko, tofu, kšno gobico. To napikaš na ražnjič in popečeš.
Nazaj na vrh Go down
Eve

Eve


Število prispevkov : 1845

Zelenjava s tofujem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zelenjava s tofujem   Zelenjava s tofujem EmptySre 13 Jun 2012, 16:38

Tut to se dobro sliši Very Happy Meni je sicer pri tej zelenjavi všeč, če je velikooo paradižnika, kr mi ma pol tko slastno paradižnikast okus Laughing
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Zelenjava s tofujem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zelenjava s tofujem   Zelenjava s tofujem EmptySre 13 Jun 2012, 16:40

Ja, js obožujem praženo zelenjavo. Res dam zravn dejansko vse, kar mam doma...stročji fižol, zelje, cvetačo...ni da ni. Pa velik začimb. Mljask, spet sm lačna Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zelenjava s tofujem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zelenjava s tofujem   Zelenjava s tofujem Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Zelenjava s tofujem
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
thinspiration :: Recepti-
Pojdi na: