thinspiration
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We're like one big family <3
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 o meni:)

Go down 
+5
FlyToFreedom
Tjaša
lilith
meee
depressedbutwelldressed
9 posters
AvtorSporočilo
depressedbutwelldressed

depressedbutwelldressed


Število prispevkov : 16

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 19:06

Hej..nevem tocno kam morem to temo objavit pac ko je administratorka napisala naj se predstavim, pa se na fonu sem in nevem kam bi objavla, sicer lahko pa prestavite temo u ker drug podforum ce sem zgresila haha..no in sicer sem Neja, stara sm 14 let..ze dolg se bojujem z motnjami hranjenja , ze od 10ga leta..takrat sem zacela stradat hrano sem metala stran itd to je trajal do 13ga leta..teza mi je skos nihala, vcasih nisem nic jedla takda sem tudi skup padla veckrat..tak mlada sem ze zacela s tem ker sem od tretjega razreda naprej veljala za nekak "najdebelejso" v razredu..nakoncu sem se zrastla in lahk bi rekla da sem bla anoreksicna..pri 155cm sm mela 32.5 kg..v soli sem veljala za najbol suho itd..pol se je pa pac lani vse spremenil, nekak zrastla mi je samozavest, zacela sm dost vn hodit, obcasno v druzbi kadit, pit, tut travo kadit..vsak ko je kdaj ze probu travo ve, da pol ko minejo ucinki si ful lacn inja res ogromn sm jedla, useen mi je blo za postavo, sploh nism misla vec na to..dokler nisem pri 166cm mela 52kg. Ko so mi drugi zacel govorit: oo kak lepo zredila si se bol ti pase to ko tist okostnjak..o neja je pa dobla mal mascobice..zdej pa nisi vec najbol suha..zredila si se..vse to..in tut zaljivke debela si..fuj speh se ti vidi..itd..in sem zacela hujsat in sem prisla na tezo okol 47-49 kg mi skos niha.nektere dni ne jem velik pride na 47 pa mam pol binge dneve pa vec jem pa pride na 49. Ponavad je blo tut tko ceprav sem vedno stradala.a zdej sm pred 6imi dnevi, 20ga januarja 1.bruhala. veckrat prej sm ze hotla sam ni slo, grlo se mi je zaprlo..in sm bruhala tist ponedeljek, torek ko sm med drugim bruhala se mal kri zram kr sm se tok napenjala ..pol nisem velik tiste dni jedla, a dans sm pojedla 4 vrstice cokolade in prejle sem spet bruhala..hocem pridet na zeljeno tezo 40kg..ukvarjam se tut z manekenstvom , bla sm ze na parih naslovnicah, na tv, v revijah, raznih photoshootingih itd ..sam a vete kok je bedn filing bit v zaodrju s puncami ko majo konfekcijsko 32..ko se jim vidjo kosti..sej nerecem da sem edina ko mam bluze 34 in hlace 36 , nektere majo tut se 38..ampak useen...te punce so ze mal starejse ..nekak med najbol debelejsimi se mi zdi da sem..no za primerjavo bla sem na neki modni reviji nebom javno pisala kak se ji rece, prenosi so bli 3x po tv, prisli so jo gledat sami znani modni oblikovalci iz slo..in js sm mela 3 izhode. Pac to pomeni v treh razlicnih kombinacijah sem sla na pisto..te punce z konfekcijskimi 32 so mele po 6,7 izhodov..inpol smo sli z njimi na kosilo oz pac agencija nam je placala oz narocila.dobile smo solatni kroznik.a vete ta filing ko so ga pojedle sam pol in so ble site, in ta ko sem pojedla celga in sem bla tok lacna da sem si sla na skrivaj kupit rogljicek?....in se z fantom sma sla manj kot 1 mesec nazaj narazen in cist se mi je samopodoba, pogled na svet unicl..samomor sem delala 3x.nazadnje so zvedli starsi za njega..z 12imi tabletami sm si neki poslabsala delovanje ledvic in jeter, in dobla sem dianozo prilagoditvene motnje kar naj bi pomenl da na stres napacno odreagiram..7.februarja mam prvo terapijo pri psihologu..upam da mi bo slo na bolse..cist se v sebe zapiram..ne jem.ko pa jem pa bruham..sovrazim sebe.sovrazim vse..nimam se volje zju3 vstat, it v solo..moje roke so polne brazgotin...nic se mi neda ..spricam treninge plesa da se lahk napijem / zadanem..v petek bi mogla vzet ekstazi a so dilerju zajebal ces da bi lahko umrla ce bi ga uzela ker sem "presuha"..laznivci..nisem presuha..Sad to je to..don't judge me..Sad
Nazaj na vrh Go down
meee

meee


Število prispevkov : 6886
Age : 27

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 19:36

najprej en živjo... in ker sm jst pač jst morm takoj začet pizdit... punca nehi bruhat. bulimijo mam 7let pa bi dala vse da bi lahko.... nehi dokler ni prepozno...samo en koristn nasvet Smile
Nazaj na vrh Go down
depressedbutwelldressed

depressedbutwelldressed


Število prispevkov : 16

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 21:57

hej..sej pac nenameravam vedno ampak ko bom mela binge dneve sej zdej isto delam oz ko kej prevec kaloricnega pojem..pa zanima me a ta post se zdej u javnosti vidi? Pac kr se mi zdi da lahko tut gostje to temo vidjo al se motim?


Nazaj na vrh Go down
lilith
Admin
lilith


Število prispevkov : 2874
Age : 30

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 22:14

Gostje nobene teme na forumu ne morejo videt.

Drugo: pozdravljena! Very Happy

Tretje: vseeno prosim za malo bolj dosledno branje navodil Wink
Nazaj na vrh Go down
Tjaša
Admin
Tjaša


Število prispevkov : 1004
Age : 32

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 22:17

Mislm da bi mogu bit celotn forum skrit pred gosti, tko da brez problema pišeš karkoli, ker če je blo zdej slučajno naštimano po vidno za use, grem spremenit zdej tkoj =)
Drugače pa ja, temo si pravilno odprla. Nism se poglobila še u tvoj prvi post, bom enkrat ko bom bolj pri volji al kako se nej izrazim, ker zdej sm že took zaspana da že slabo pišem, kaj šele berem in razmišlam kaj ti rečt =) Edino kar sm ti hotla še povedat, glede na ta zadnji post..ne bruhat, niti ko boš mela binge, ker ti pride v navadno in potem si boš vedno rekla, ah sej lahko pojem še to pa to pa to, ker potem lahko zbruham, in potem boš vedno več bingov mela in vedno boš potem to zbruhala, iz tega se razvije bulimija..ko začneš bruhat in si govoriš, ah sej bom samo ko bo treba, zapadaeš not..tko da ne si delat tega, dokler še maš čas..preberi si še enkrat kaj ti je meee napisala, ni lepo met bulimije, tko da ne tvegat
Nazaj na vrh Go down
depressedbutwelldressed

depressedbutwelldressed


Število prispevkov : 16

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 22:21

Okej no hvala ker mi nebi blo kul da bi cist neki ta tretji ljudje to bral alpa kej..no vredu velja, js sm te tut tak zaspana dans, nevem ka mi je ponavad bedim do kakih 1h, 2h nemorem prej zaspat haha..ja sej to mas prav, tut dans sm si rekla bom pojedla mal cokolade sej jo lahko pol zbruham..vem da je to narobe, sam nimam niti volje it telovadit, tect al karkoli..cist brez energije sem..
Nazaj na vrh Go down
Tjaša
Admin
Tjaša


Število prispevkov : 1004
Age : 32

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 22:29

No tko pa splooh ne boš nikamor pršla, brez telovadbe in s takim odnosom do hrane ne boš shujšala, usaj ne dougoročno in zdravo. Kot prvo se tolažiš da lahko zbruhaš in kot drugo, kako boš shujšala? Tko da ne boš jedla? Evo, spet ni prou. Morš met usaj glaune tri obroke in nujno jej zjutrej, če si ''neupaš'' jest usega, in če ti to kej pomaga, potem jej sadje, zelenjavo, karkoli kar ti ustreza in se ob tem ne počutiš da preveč ješ, samo ne stradat in ne bruhat..brez energije si pa glih zato ker ne ješ pravilno in valda da ne morš telovadit če pač ne ješ. Tko da, jej, in če poješ preveč, pač po tvoje, pol ne bruhat, ampak pejt telovadit.
Nazaj na vrh Go down
depressedbutwelldressed

depressedbutwelldressed


Število prispevkov : 16

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 22:53

Hvala ti ..sam pac depresija pa use me je cist na dno spravl pa use niam se energije niti z nobenim za pogovarjat, tablete, zdravniki use me je cist sfuk*l inja..iz sole klicejo domov starse da se z mano neki dogaja, da je neki narobe zmano..da sm cist brezvoljna itd..tolazim se stem da bom hodla zdej se na terapije hodla in da mi bojo pomagal.upam..
Nazaj na vrh Go down
FlyToFreedom

FlyToFreedom


Število prispevkov : 342
Age : 25

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 23:03

Dobrodosla se iz moje strani, pazi nase x Smile
Nazaj na vrh Go down
lilith
Admin
lilith


Število prispevkov : 2874
Age : 30

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 26 Jan 2014, 23:11

Mislna sm na dosledno branje s strani poimenovanja teme... Vsak član nrdi temo s svojim nick-namom Smile
Sej ni nobene panike, sam zaradi boljše preglednosti se gre, da jest vem kjeri člani pač so se predstavil in kateri ne Smile Ker pol talam opozorila, da x folk ne bere samo foruma in naših zadev.
Upam da razumeš.
Nazaj na vrh Go down
moonshine

moonshine


Število prispevkov : 1356
Age : 30

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 05:34

Dobrodosla :-)
Nazaj na vrh Go down
Rain^^

Rain^^


Število prispevkov : 593
Age : 26

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 11:33

dobrodošla še od mene Smile
Nazaj na vrh Go down
meee

meee


Število prispevkov : 6886
Age : 27

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 16:53

glej...mam bulimijo 7 let kukr sm že rekla...in a veš kaj... pa sm mela največ kg v času bulimije(78), zdej jih mam 11manj...ampaaak še par mescov nazaj sm jih mela 58...kar sm ti hotla povedat je to, da s bruhanjem ne shujšaš.... takt k sm mela anoreksijo ti pa tut lahko povem, da sicer shujšaš, ampak padeš v še globjo depresijo, skos se ti vrti, zebe te, nimaš energije,.....
če rabš KAKRŠENKOLI nasvet ti lahko pošlem svoj fb pa ti osebno razložim da to ni rešitev in če maš kakšno vprašanje....
drgač ti pa lahk kera kol k ma tle motnje hranjenja pove da ti ni zabavno.... sm bla skor en let v bolnci pa se mi je stanje šele čist mal izboljšal...in morm še čakat na enoto za motnje hranjenja, ker so mi dohtarji rekl, da če bom tko nadaljevala mi bo telo prej al slej oddpovedal....
res sem ti na voljo če karkol rabiš Smile
Nazaj na vrh Go down
Butterfly

Butterfly


Število prispevkov : 675

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 17:03

Hej:) Dobrodošla tudi iz moje strani.
Nazaj na vrh Go down
depressedbutwelldressed

depressedbutwelldressed


Število prispevkov : 16

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 17:25

Hvala vsem punce:)
Lilith: aja sry nisem vedla da morem dat nickname:s a se da se kak spremenit naslov?
meee: hvala ti za tole, ja lahko mi na zs napises fb pa te dodam pa se boma mal pogovorile ker res rabim pogovor..Smile
Nazaj na vrh Go down
moonshine

moonshine


Število prispevkov : 1356
Age : 30

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 18:24

Meee je cudovita oseba na formu vedno ve kako drugega potolazit in mu dat moci. Jaz v tem nisem dober.
Nazaj na vrh Go down
moonshine

moonshine


Število prispevkov : 1356
Age : 30

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 18:26

dobra*
Nazaj na vrh Go down
meee

meee


Število prispevkov : 6886
Age : 27

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 18:45

ker piki :*
Nazaj na vrh Go down
meee

meee


Število prispevkov : 6886
Age : 27

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 18:49

poslala fb na zasebca Smile
Nazaj na vrh Go down
lilith
Admin
lilith


Število prispevkov : 2874
Age : 30

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyPon 27 Jan 2014, 23:44

Bom jaz spremenila, ne sekiraj se Smile
Nazaj na vrh Go down
Junkie.

Junkie.


Število prispevkov : 1015

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyTor 28 Jan 2014, 19:51

Dobrodošla še z moje strani. Pripravi se da boš imela na tem forumu veliko podpore in nasvetov, kolikor jih boš rabila. Če potrebuješ kar samo vprašaj Smile
Nazaj na vrh Go down
depressedbutwelldressed

depressedbutwelldressed


Število prispevkov : 16

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptySob 01 Feb 2014, 08:06

Hvala punce:)
Zadne case me ni nc gor velik kr mi je mama uzela fon in komp kr je vidla zareze oz pac tak sem se porezala da sm zgubla ogromn krvi , cela kopalnca je bla krvava..pol se pa 3mg leksavrin na to vzela eh..misl so da sm zdrogirana...đabe use.jem skos.sm ze na 47.9 kg Sad
Nazaj na vrh Go down
depressedbutwelldressed

depressedbutwelldressed


Število prispevkov : 16

o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) EmptyNed 09 Mar 2014, 12:12

zbrisala sem si fejsa, mal odklopla od vsega, čimbolj zdravo probam jest in čimmanj, jem večinoma sam zelenjavo, sadje in eno beljakovino na dan ( al je to pol koščka mesa, al je to actimel, al navadn jogurt, al mal mleka, pol tune, itd ). usak večer tut telovadim (trebušnjaki,skleci,počepi,itd) in upam da bojo kmal vidni rezultati:D kako gre pa kej vam?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





o meni:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: o meni:)   o meni:) Empty

Nazaj na vrh Go down
 
o meni:)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
thinspiration :: Predstavitve novih članov-
Pojdi na: