thinspiration
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We're like one big family <3
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Duransha

Go down 
AvtorSporočilo
Duransha

Duransha


Število prispevkov : 17

Duransha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Duransha   Duransha EmptyNed 15 Feb 2015, 15:18

Evo, sem prebrala navodila in baje je tak, da se morem predstavit v tej temi.
Vglavnem sem skoraj 18 letna punca in z težo se mantram že kar lep čas. Imam preveč kilogramov in ker sem se preveč sekirala, pa so me zabavali sem spet jedla. Potem sem pač prišla do točke, kjer pred drugimi nisem več mogla jest, tako da sem večinoma časa gledala kak drugi jejo, češ nimam denarja ali nisem lačna. Niti doma nisem pretirano jedla, potem ko so pa zvečer šli spat pa sem v sebe vrgla tisoč in eno stvar.

To se še vedno dogaja, vendar ni več tako pogosto kot je bilo.

Imam ogromno kilogramov za shujšat in sem spet planirala, da začnem z ločevalno dieto, saj ko sem jo nazadnje izvajala sem v enem mesecu shujšala za 5 kilogramov.
Zdaj sem že od januarja na še bolj zdravi prehrani in sem postala tudi vegetarijanka, pa sem v enem mesecu shujšala mogoče za kilogram, čeprav bi pri moji teži morali iti kilogrami precej hitreje dol.

Jaz vseeno upam, da je ta forum še vedno vsaj malo aktiven, ker bi res blo fajn poznat nekoga, ki bi bil na poti hujšanja tako kot jaz. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Duransha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duransha   Duransha EmptyČet 19 Feb 2015, 22:20

Hej Smile Dobrodošla! Smile

Res upam, da ti bo ta forum v inspiracijo, pomoč, motivacijo karkoli Smile
Sem vesela, da se ti stanje izboljšuje. A kej telovadiš?
Nazaj na vrh Go down
Duransha

Duransha


Število prispevkov : 17

Duransha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duransha   Duransha EmptyPet 20 Feb 2015, 15:56

Hej Very Happy Hvala Very Happy

Tudi jaz sem vesela, da se mi stanje izboljšuje, glede na to, da dejansko lahko večino časa jem pred drugimi, plus tega že lep čas nimam nočnih posladkov.

Glede telovadbe pa tak. Tečem, rolam, hodim (to troje predvsem v toplejših mesecih), zdaj se je moj tek mogoče malo bolj ustavil zaradi samega mraza in poledenitev in tako dalje, sem pa zdaj nekajkrat šla tudi smučat. Bi šla še večkrat, če bi mela s kom :p Pol v toplejših mesecih pa kolo zamenja avtobus in sem po kakšno 1 uro na dan ziher na kolesu zaradi prevoza.
Zdaj pozimi pa tak malo manj, ko mam fraj stanovanje kakšne workout videos, drugače pa bolj body strenght vaje.

(Uu, sem se razpisala, to mi ni ravno v navado)[/i]
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Duransha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duransha   Duransha EmptyPet 20 Feb 2015, 18:59

Oo pridna si. Verjamem, da ti bo uspelo do željene teže Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Duransha Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Duransha   Duransha Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Duransha
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
thinspiration :: Predstavitve novih članov-
Pojdi na: