thinspiration
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We're like one big family <3
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 lovelyanorexia

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
lovelyanorexia

lovelyanorexia


Število prispevkov : 2

lovelyanorexia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lovelyanorexia   lovelyanorexia EmptyČet 16 Jul 2015, 04:28

Pozdravljene! Pa se spet, ali pa tudi na novo srečamo. Zanima me, koliko "starih" članic, še s starega foruma je tukaj. Zamenjala sem nick, ker se res bojim, da bi kdo od zunanjih slučajno vedel o meni. Torej stara sem 20 let,prihajam iz Zasavja. Študiram v Ljubljani in sicer na Biotehniški fakulteti - živilstvo in prehrano. Rada imam glasbo, ples, knjige, pisanje pisem. Sem glasna in komunikativna, ob enem pa sramežljiva in veliko preveč nervozna, ter zaskrbljena za vsako malenkost. Moja zgodba z anoreksijo se je zacela okoli 13ga leta, enkrat naj bi jo premagala, vsaj navzven. Vendar ne zdržim več. Sem normalne postave, mogoče imam celo kakšen kg preveč. Zopet želim biti v vaši skupini, kajti dobro se počutim, če imam okoli ljudi, kateri to razumejo.
Nazaj na vrh Go down
Junkie.

Junkie.


Število prispevkov : 1015

lovelyanorexia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lovelyanorexia   lovelyanorexia EmptySob 18 Jul 2015, 09:40

Pozdravljena! xx
Nazaj na vrh Go down
meee

meee


Število prispevkov : 6886
Age : 27

lovelyanorexia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lovelyanorexia   lovelyanorexia EmptySob 18 Jul 2015, 11:24

hy Smile jst sm stara Wink
ker nick si mela prej? (ne morm se spomnt... -.- uhka pošleš na zasebca)
drugače pa pozdravljena Smile
Nazaj na vrh Go down
lovelyanorexia

lovelyanorexia


Število prispevkov : 2

lovelyanorexia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lovelyanorexia   lovelyanorexia EmptySre 22 Jul 2015, 05:55

Zdravo! Marushie sm bila;D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





lovelyanorexia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lovelyanorexia   lovelyanorexia Empty

Nazaj na vrh Go down
 
lovelyanorexia
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
thinspiration :: Predstavitve novih članov-
Pojdi na: