thinspiration
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We're like one big family <3
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Vixen

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Vixen

Vixen


Število prispevkov : 1

Vixen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vixen   Vixen EmptyPet 19 Avg 2016, 21:02

Zdravo! Sem se registrirala na fourm, zdaj pa vidim, da je bolj ali manj mrtev. Kakšna škoda je to, ker je res veliko punc, ki imamo težave in bi si lahko pomagale.

Torej, če me kdorkoli bere, sem punca stara 22 let, imam 178 cm in okoli 60 kg (se ne vagam redno). S hrano imam probleme že od 16ega leta, ko so mi diagnosticirali sum na motnje hranjenja. Pred tem sem imela 65 kg in v enem letu sem shujšala na 52 kg. V sklopu zdravljenja sem se v dveh zredila na 75 kg (predvsem zaradi depresije) in v enem letu zdravo in brez stradanja dala nazaj dol na 60. Zdaj mi tu stoji že nekaj časa. Rada bi jih imela nekje med 52 in 55, vendar ne nameravam stradat, izpuščat obrokov ali pojest manj kot 1300 kcal dnevno. Če bo za to pot dolga bo pač dolga Smile

Upam, da se katera javi Razz
Nazaj na vrh Go down
meee

meee


Število prispevkov : 6886
Age : 27

Vixen Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vixen   Vixen EmptyNed 28 Avg 2016, 07:06

oi. če rabiš koga za pogovor, mi uhka pišeš na zasebca Smile na forumu nisem kj preveč dejavna, ker sm zaradi mh (spet) na daljšem zdravljenju. ti samo pazi, da ne boš šla v skrajnosti Smile
Nazaj na vrh Go down
 
Vixen
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
thinspiration :: Predstavitve novih članov-
Pojdi na: